
1210 L alap 9FOR 1200 x 1000 x 150 mm
Cikkszám.: H-P 0020/1
Termékinformáció
| Külső méretek | 1200 x 1000 x 150 mm |
|---|---|
| Súly | 6500 g |
| Alaptámasz | 9 láb, aljzatos |
| Csúszásgátló perem | csúszásmentes peremmel, 6 mm magas |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Terhelhetőség dinamikus | 1200 kg |
|---|---|
| Terhelhetőség statikus | 2500 kg |
| PU | 50 |
| Anyag | PO (poliolefin) |