
VDA-RL-KLT 4080 ESD 396 x 297 x 280 mm
Cikkszám.: 2812/000300 ESD
Termékinformáció
| Külső méretek | 396 x 297 x 280 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 345 x 260 x 262 mm |
| Kötet | 24.1 l |
| Súly | 1880 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | sima, szilárd aljzat |
| PU | 64 |
| Anyag | PP-ESD (PP kopolimer statikus kisülés elleni védelem) |
Cikk leírása
A 400 x 300 x 280 mm-es külső méretekkel a VDA-RL KLT ESD konténer megbízható megoldás a különböző anyagok tárolására és szállítására. Térfogata 24,1 liter, ami elegendő helyet biztosít az elemek rendszerezéséhez és tárolásához. A PP-ESD anyagból készült tartály hatékony védelmet nyújt a statikus kisülés ellen, ami az érzékeny anyagok esetében fontos. Szilárd falakkal és sima, szilárd aljjal rendelkezik, hogy stabilitást és védelmet biztosítson a tárolt tárgyaknak. Súlya 1880 gramm, így könnyen szállítható és kezelhető. Fekete színben modern dizájnt mutat. Ez a VDA-RL KLT ESD konténer ideális raktári alkalmazásokhoz, gyártáshoz és más olyan helyekre, ahol fontos a statikus kisülés elleni védelem.