
VDA-RL-KLT 4013 ESD 396 x 297 x 213 mm
Cikkszám.: 2212/000300 ESD
Termékinformáció
| Külső méretek | 396 x 297 x 213 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 345 x 260 x 195 mm |
| Kötet | 17.9 l |
| Súly | 1540 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | sima, szilárd aljzat |
| PU | 80 |
| Anyag | PP-ESD (PP kopolimer statikus kisülés elleni védelem) |
Cikk leírása
A 400 x 300 x 213 mm-es külső méretekkel a VDA-RL KLT ESD konténer megbízható megoldás a különböző anyagok tárolására és szállítására. A 17,9 literes űrtartalom megfelelő helyet biztosít az elemek rendszerezéséhez. A PP-ESD anyagból készült tartály hatékony védelmet biztosít a statikus kisülés ellen, ami különösen fontos az érzékeny anyagok esetében. Szilárd falai és sima, szilárd alja stabil tartást és védelmet nyújt a tárolt tárgyaknak. Súlya 1540 gramm, így könnyen kezelhető és szállítható. Fekete színben modern dizájnt mutat. Ez a VDA-RL KLT ESD konténer ideális raktározáshoz, gyártáshoz és más olyan helyekre, ahol védelemre van szükség a statikus kisülés ellen.