
VDA-RL-KLT 4047 ESD 396 x 297 x 147 mm
Cikkszám.: 1512/000300 ESD
Termékinformáció
| Külső méretek | 396 x 297 x 147 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 345 x 260 x 129 mm |
| Kötet | 11.8 l |
| Súly | 1200 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | sima, szilárd aljzat |
| PU | 128 |
| Anyag | PP-ESD (PP kopolimer statikus kisülés elleni védelem) |
Cikk leírása
A 400 x 300 x 147 mm-es külső méretekkel a VDA-RL KLT ESD konténer funkcionális megoldás a különböző tárgyak tárolására és szállítására. Térfogata 11,8 liter, ami bőséges helyet biztosít az anyagok rendszerezéséhez. A PP-ESD anyagból készült tároló hatékony védelmet nyújt a statikus kisülés ellen, így ideális az érzékeny anyagok számára. Szilárd falai és sima, szilárd alja stabil tartást biztosít a tárolt tárgyaknak. A konténer könnyű, mindössze 1200 grammot nyom, így könnyen hordozható és kezelhető. Fekete színben elegáns megjelenést mutat. A termék kiváló választás raktárakba, laboratóriumokba és más olyan helyekre, ahol fontos a statikus kisülés elleni védelem.