
Teljes műanyag tárolóedény - silverline ESD sorozat 600 x 400 x 420 mm
Cikkszám.: 4271/000300 ESD
Termékinformáció
| Külső méretek | 600 x 400 x 420 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 567 x 367 x 416 mm |
| Kötet | 84 l |
| Súly | 3570 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | enyhén bordázott alsó rész |
| Fogantyúk | zárt |
| PU | 20 |
| Anyag | PP-ESD (PP kopolimer statikus kisülés elleni védelem) |
Cikk leírása
Silverline ESD konténer 84 literes űrtartalommal, ideális érzékeny anyagok tárolására. Ez a robusztus tartály kiváló minőségű PP-ESD anyagból készült, amely hatékony védelmet nyújt a statikus kisülés ellen. A 600 x 400 x 420 mm-es külső és az 567 x 367 x 367 x 416 mm-es belső méretek megfelelő helyet biztosítanak különféle tárgyak tárolásához. A tároló szilárd falakkal és enyhén bordázott aljjal rendelkezik a szilárdság és stabilitás érdekében. Súlya 3570 g, így könnyen kezelhető és szállítható. A zárt fogantyúk kényelmes fogást és kezelést biztosítanak. A minimális rendelési mennyiség 2000 darab. Válassza a silverline ESD konténert, hogy hatékonyan tárolja és megvédje érzékeny anyagait a statikus kisüléstől.