
Teljes műanyag tárolóedény - silverline ESD sorozat 600 x 400 x 270 mm
Cikkszám.: 2771/000300 ESD
Termékinformáció
| Külső méretek | 600 x 400 x 270 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 567 x 367 x 266 mm |
| Kötet | 54 l |
| Súly | 2680 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | miniload alsó nehéz |
| Fogantyúk | zárt |
| PU | 32 |
| Anyag | PP-ESD (PP kopolimer statikus kisülés elleni védelem) |
Cikk leírása
Az 54 literes silverline ESD konténer megbízható megoldást jelent a statikusan érzékeny anyagok hatékony tárolására és védelmére. A kiváló minőségű PP-ESD anyagból készült tartály robusztus védelmet nyújt a nem kívánt statikus kisülésekkel szemben. Tömör falakkal és minilapos nehéz aljjal rendelkezik, amelyek kivételes szilárdságot és stabilitást garantálnak. A 600 x 400 x 270 mm-es külső és 567 x 367 x 367 x 266 mm-es belső méretei elegendő helyet biztosítanak a különböző tárgyak tárolásához. Súlya 2680 g, így könnyen kezelhető és szállítható. A zárt markolatok kényelmes fogást és hordozást biztosítanak. A minimális rendelési mennyiség 2000 darab.