
Teljes műanyag tárolóedény - silverline ESD sorozat 600 x 400 x 220 mm
Cikkszám.: 2271/000300 ESD
Termékinformáció
| Külső méretek | 600 x 400 x 220 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 567 x 367 x 216 mm |
| Kötet | 44 l |
| Súly | 2250 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | bordázott alj, átlós |
| Fogantyúk | zárt |
| PU | 40 |
| Anyag | PP-ESD (PP kopolimer statikus kisülés elleni védelem) |
Cikk leírása
Minimális rendelési mennyiség: 2000 darab