
Teljes műanyag tárolóedény - silverline ESD sorozat 400 x 300 x 220 mm
Cikkszám.: 2251/000300 ESD
Termékinformáció
| Külső méretek | 400 x 300 x 220 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 367 x 267 x 216 mm |
| Kötet | 20 l |
| Súly | 1450 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | enyhén bordázott alsó rész |
| Fogantyúk | zárt |
| PU | 80 |
| Anyag | PP-ESD (PP kopolimer statikus kisülés elleni védelem) |
Cikk leírása
Minimális rendelési mennyiség: 2000 darab
A 400 x 300 x 220 mm-es külső méretekkel rendelkező silverline ESD konténer (belső méretek: 367 x 267 x 216 mm) ideális megoldás a statikus kisülésre érzékeny anyagok tárolására. A minimális rendelési mennyiség 2000 darab, ami rugalmasságot és testreszabhatóságot biztosít. Térfogata 20 liter, súlya 1450 g, így nagyobb mennyiségek tárolása is lehetséges. A PP-ESD-ből (statikus kisülés elleni védelemmel ellátott PP-kopolimer) készült tartály megbízható védelmet nyújt az értékes anyagok sérülése és elvesztése ellen. Szilárd falai és enyhén bordázott alja biztosítja a tárolt tárgyak stabilitását és biztonságát. A kézi fogantyúk zártak a tartály könnyű kezelése és manipulálása érdekében. Ez a silverline ESD-tartály megfelel a magas minőségi szabványoknak, és ideális olyan alkalmazásokhoz, ahol fontos a statikus kisülés elleni védelem és az anyagok biztonságos tárolása.