
Teljes műanyag tárolóedény - silverline ESD sorozat 800 x 600 x 220 mm
Cikkszám.: 2291/000300 ESD
Termékinformáció
| Külső méretek | 800 x 600 x 220 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 752 x 552 x 216 mm |
| Kötet | 82 l |
| Súly | 4850 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | sima, szilárd aljzat |
| Fogantyúk | zárt |
| PU | 20 |
| Anyag | PP-ESD (PP kopolimer statikus kisülés elleni védelem) |
Cikk leírása
A 800 x 600 x 220 mm-es külső méretekkel a silverline ESD konténer praktikus megoldás a termékek hatékony tárolására és védelmére. Szilárd falaival és sima, szilárd aljával masszív szerkezetet biztosít, a mellékelt fogantyúknak köszönhetően pedig könnyen kezelhető és szállítható. Térfogata 82 liter, így nagyobb mennyiségű anyag tárolását teszi lehetővé. A PP-ESD anyagból készült tartály védelmet nyújt a statikus kisülés ellen. A minimális rendelési mennyiség 2000 darab. A silverline ESD konténer számos alkalmazáshoz alkalmas, és megbízható választás az Ön tárolási igényeinek kielégítésére.