
Illusztráció hasonló
Műanyag konténer automatizált raktárakhoz - contecline sorozat 650 x 450 x 320 mm
Cikkszám.: CLGE32/5120
Termékinformáció
| Külső méretek | 650 x 450 x 320 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 617 x 418 x 299 mm mm |
| Kötet | 76.1 l |
| Súly | 3020 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | zárt, rekesznyílás |
|---|---|
| Alul | perifériás zárt minilap alap |
| Fogantyúk | nyitott |