
Illusztráció hasonló
650 x 450 x 270 mm
Cikkszám.: CLGE27/5120
Termékinformáció
| Külső méretek | 650 x 450 x 270 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 617 x 418 x 249 mm mm |
| Kötet | 63.4 l |
| Súly | 2730 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | zárt, rekesznyílás |
|---|---|
| Alul | perifériás zárt minilap alap |
| Fogantyúk | nyitott |
| Anyag | PP-C (polipropilén kopolimer) |