
Műanyag konténer automatizált raktárakhoz - contecline sorozat 600 x 400 x 320 mm
Cikkszám.: CL6432/5110
Termékinformáció
| Külső méretek | 600 x 400 x 320 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 565 x 368 x 299 mm |
| Kötet | 61 l |
| Súly | 2610 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | zárt, rekesznyílás |
|---|---|
| Alul | körkörös zárt minilap alap vízelvezető lyukakkal |
| Fogantyúk | zárt |
| PU | 40 |
| Anyag | PP-C (polipropilén kopolimer) |