
Áttört és perforált műanyag tartály - basicline sorozat 400 x 300 x 70 mm
Cikkszám.: 0741-330000
Termékinformáció
| Külső méretek | 400 x 300 x 70 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 367 x 268 x 58 mm |
| Kötet | 5.4 l |
| Súly | 470 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | perforált |
|---|---|
| Alul | sima fenék, teljes vízelvezető lyukakkal |
| Fogantyúk | zárt |
| PU | 136 |
| Anyag | PP-C (polipropilén kopolimer) |