
Teljes műanyag tartály a basicline termékcsaládban 300 x 200 x 220 mm
Cikkszám.: 2231/000300
Termékinformáció
| Külső méretek | 300 x 200 x 220 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 268 x 168 x 218 mm |
| Kötet | 9.4 l |
| Súly | 510 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | sima, szilárd aljzat |
| Fogantyúk | zárt |
| PU | 80 |
| Anyag | PP-C (polipropilén kopolimer) |