
A Kék Angyal tanúsítvánnyal rendelkező teljes műanyag konténer - basicline sorozat 600 x 400 x 170 mm
Cikkszám.: 1762/000305-000
Termékinformáció
| Külső méretek | 600 x 400 x 170 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 567 x 367 x 167 mm |
| Kötet | 35.6 l |
| Súly | 1390 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | sima fenék, teljes vízelvezető lyukakkal |
| Fogantyúk | nyitott |
| PU | 56 |
| Anyag | PP-C (polipropilén kopolimer) |