
Műanyag összecsukható konténer - Utilysys 600 x 400 x 232 mm
Cikkszám.: 2308.013300
Termékinformáció
| Külső méretek | 600 x 400 x 232 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 567 x 367 x 222 mm |
| Összecsukott magasság | 44 mm |
| Kötet | 44.3 l |
| Súly | 2030 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | perforált |
|---|---|
| Alul | perforált |
| Fogantyúk | nyitott |
| PU | 250 |
| Anyag | HDPE (nagy sűrűségű polietilén) |