
Konténer 1/8 177 x 138 x 85 mm
Cikkszám.: 0832-998
Termékinformáció
| Verzió | Betét basicline konténerhez - átlátszó |
|---|---|
| Külső méretek | 177 x 138 x 85 mm |
| Belső méretek | 162 x 123 x 79 mm |
| Kötet | 1.4 l |
| Súly | 118 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | teljes |
| PU | 608 |
| Anyag | PP-C (polipropilén kopolimer) |