
Perforált műanyag tartály sütőipari termékekhez - H-200 sorozat 600 x 400 x 200 mm
Cikkszám.: 2-204
Termékinformáció
| Külső méretek | 600 x 400 x 200 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 575 x 375 x 188 mm |
| Kötet | 38 l |
| Súly | 1790 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | perforált |
|---|---|
| Alul | perforált |
| Fogantyúk | nyitott |
| PU | 55 IP |