
Teljes műanyag húskonténer - K-320 modell 600 x 400 x 320 mm
Cikkszám.: 2-160
Termékinformáció
| Külső méretek | 600 x 400 x 320 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 570 x 370 x 313 mm |
| Kötet | 62 l |
| Súly | 2640 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | teljes |
| Fogantyúk | nyitott |
| PU | 35 IP |