
Perforált baromfitartály 600 x 400 x 170 mm
Cikkszám.: 1611.5000
Termékinformáció
| Külső méretek | 600 x 400 x 170 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 565 x 368 x 156 mm |
| Kötet | 32 l |
| Súly | 1400 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | perforált |
|---|---|
| Alul | perforált |
| Fogantyúk | nyitott |
| PU | 70 IP |
| Anyag | HDPE (nagy sűrűségű polietilén) |