
Perforált műanyag tartály gyümölcsök és zöldségek számára - N-240-es modell 600 x 400 x 240 mm
Cikkszám.: 2-130
Termékinformáció
| Külső méretek | 600 x 400 x 240 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 572 x 375 x 193/229 mm |
| Kötet | 44 l |
| Súly | 2000 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben |
| Oldalak | perforált |
|---|---|
| Alul | perforált |
| Fogantyúk | nyitott |
| PU | 40 IP |