
Túlméretezett tartály dupla szendvics aljjal 650 x 450 x 335 mm
Cikkszám.: 3312/394400
Termékinformáció
| Külső méretek | 650 x 450 x 335 mm |
|---|---|
| Belső méretek | 619 x 419 x 315 mm |
| Kötet | 81.5 l |
| Súly | 3550 g |
| Raktári tétel szín(ek)ben | nincs raktáron |
| Oldalak | teljes |
|---|---|
| Alul | dupla fenék |
| Fogantyúk | nyitott |
| Anyag | PP-C (polipropilén kopolimer) |
Cikk leírása
Túlméretezett tartály dupla szendvicsfenékkel, ergonomikus fogantyúkkal és rekeszekkel.